Fabrikasyon üretim yerine özgün ve eski tarz sanatsal çalışmalar yaparak müşterilerimizin değerli mekânlarında sonsuza kadar olmak isteğimizdir.

Ürünlerimizin yapımı, özgün çalışmalar yanında Eski Fransız, 17.-18. Asır Fransız, İngiliz, Rus ve Osmanlı gümüş sanatının örneklerinden de yararlanılarak yapılmaktadır.

Yapılan ürünlerde; Art-Noveau, Art-Deco, Baroc, Rokoko, Lui XV, Lui XVI, Napoleon III, George II, George III, Victorian, Empire, Avangarde ve Gothic eski sanat tarzları özenle kullanılarak yapılmaktadır.

Ürünlerimizin yapımı sırasında oyma, dövme, ajur kesme, kakma gibi çeşitli el sanatları üstatlarımız tarafından halen uygulanmaktadır.

Ürettiğimiz ürünler "Kullanım Eşyası" ve "Dekoratif Ürünler" olarak ikiye ayrılmaktadır.

Şu anda dünyada unutulmuş eski sanat tarzlarını yeniden canlandırmak ve o örnekleri sizlere ulaştırmak için sanat danışmanlarımızla araştırma geliştirme çalışmalarımızı sürekli yürütmekteyiz.

Eşyaların %90’ ı el sanatı örneklerine dayanmaktadır. Misyonumuz seri ve basmakalıp gümüş üretimi yerine sanata önem veren bir anlayışla çalışmaktır.

Aynı zamanda birçok antika müzayede salonlarından satın alınan parçalar bire bir uyarlanarak titizlikle yapılmaktadır.

El işi imalatlarında ustalarımızın sayısı ve iş kapasiteleri sınırlıdır. Bundan dolayı, vizyonumuz hiç bir zaman kapasitemizi arttırmak için fabrikasyon üretime geçmek olmamıştır.

Eski tarz parçaların yapımında, o zamanki teknikler kullanılarak, tamamen el yapımı olarak ve Ermeni üstatlarımız tarafından halen uygulanmaktadır.

Kendimize ait, 3 ayrı imalathanede 6 ustabaşı, 14 kalfa ve 25 işçi ile yılda ortalama 4 ton kapasite ile sizlere üretim yapmaktayız.